Twoje własne 'A'
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

prawdziwe 'A'

4 posters

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1prawdziwe 'A' Empty prawdziwe 'A' Sro Mar 28, 2012 9:27 am

A

A
Admin

Co byście zrobiły gdybyście (nie biorąc udziału w grze) dostały dziwną wiadomość sms albo cos wrzuconego do skrzynki na listy? Przestraszyłybyście się, czy tylko zaintrygowały? Czekały co dalej czy szukały osoby, która to zrobiła?

http://pll-game.secretstories.org

2prawdziwe 'A' Empty Re: prawdziwe 'A' Sro Mar 28, 2012 10:19 am

Jeanyvin

Jeanyvin

Na początku pomyślałam bym, że to jakiś chory żart. Ogółem rzecz biorąc, to byłabym strasznie podekscytowana, może nieco wystraszona. Czekała bym, aż wszystko nabierze poważniejszych obrotów i próbowałabym węszyć, aby dowiedzieć się kto sobie ze mną pogrywa.

3prawdziwe 'A' Empty Re: prawdziwe 'A' Sro Mar 28, 2012 8:20 pm

nemain



A ja chyba krzyknęłabym z radością ,,Ojej mam własne A'' i dopiero po kilkudziesięciu godzinach doszłaby do mnie powaga sytuacji i przestałabym się tak cieszyć, a zaczęłabym się bać, że ,,A'' wyjawi kilka moich małych tajemnic światu, ot co!

4prawdziwe 'A' Empty Re: prawdziwe 'A' Sob Lut 23, 2013 1:31 pm

Sue Walker



[b]Ja bym sie i przestraszyła i cieszyła. W koncu kazdy z nas ma jakis sekret ktory boi sie ze wyjdzie na jaw. Szukałabym sprawcy tego, kto mi podesłał taki sms lub list.[b]

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach