Twoje własne 'A'
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

Wasze wiadomości!

+3
Willow154
carolin294
sylwieu
7 posters

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Wasze wiadomości! Empty Wasze wiadomości! Sro Mar 28, 2012 5:51 pm

sylwieu



Podzielcie się najkreatywniejszymi albo całkiem zwykłymi wiadomościami od waszych 'A'!

2Wasze wiadomości! Empty Re: Wasze wiadomości! Czw Mar 29, 2012 3:41 pm

carolin294

carolin294

Ja dostalam wiadomosc " Myślisz, że mame ucieszy jedynka z historii? Może to sprawdzimy? ~A" Bo w ankiecie cos tam o tym wspomnialam ;pp A jak tam u was??

3Wasze wiadomości! Empty Re: Wasze wiadomości! Czw Mar 29, 2012 5:39 pm

Willow154

Willow154

Moja pierwsza wiadomość "Zastanów się kto jest twoim przyjacielem, a kto wrogiem -A " trochę mnie zaskoczyła . . .

4Wasze wiadomości! Empty Re: Wasze wiadomości! Nie Kwi 01, 2012 11:47 am

Emsy

Emsy

Email:
"Przestań wpieprzać pierogi po nocy, chyba nie chcesz znowu powrócić do czasów tłuściutkiej i niezbyt lubianej emo-dziewczynki. Co ja gadam do dzisiaj nie masz zbyt wielu sprzymierzeńców. Myślałaś, że zmiana wizerunku zmieni Twoją przeszłość...

-A" i do tego zdjęcie z fotobloga, który prowadziłam kilka lat temu, a nawet nie podałam adresu. Chyba to najbardziej mnie zaskoczyło. Smile

http://www.boooya.fbl.pl

5Wasze wiadomości! Empty Re: Wasze wiadomości! Nie Kwi 01, 2012 9:18 pm

Edzik

Edzik

Dostanie wiadomości na imprezie od A o tresci"mama nie byłaby zadowolona z Twoich przechadzek na imprezy,nie sadzisz" bezcenne Very Happy

http://never-again-bitch.blogspot.com/

6Wasze wiadomości! Empty Re: Wasze wiadomości! Pią Kwi 06, 2012 3:57 pm

TaNieidealna



" Chętne, aby dowiedzieć się kim jestem i co planuję? Bez obaw, wszystko w swoim czasie. Pamiętajcie, że wiem wszystko. "Two can keep a secret if one of them is dead". Dopiero się rozkręcam.
-A "

moje A , jest bardzo ciekawe . Szkoda tylko , że od kilku dni milczy . Jeśli to czytasz . Liczę na Ciebie .

7Wasze wiadomości! Empty Re: Wasze wiadomości! Pon Kwi 30, 2012 8:29 pm

Izyy

Izyy

moje A zasugerowalo że nie powinnam ufać przyjaciółce.

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach