Twoje własne 'A'
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

Słowem wstępu

+5
strachsiebac_
oldzaxoxo
Gemma__pll
Caroliney
A
9 posters

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Słowem wstępu Empty Słowem wstępu Sob Mar 24, 2012 2:29 pm

A

A
Admin

Tak jak wspominałam na filmwebie zgłoszenia chętnych na bycie celem 'A' będę zbierać gdy ankieta będzie gotowa- za mniej więcej 2 dni. Do tego czasu chętnie posłucham wszystkich sugestii co powinno się w niej znaleźć, jak rozbudować forum i jak rozwinąć grę Smile

Przypominam chętnym na 'A'- nie piszcie na forum, że chcecie być 'A'! Wyślijcie mi tylko wiadomość na prv, żebym wiedziała ile was jest. Dla 'A' tez przygotuję jakiś formularz.

http://pll-game.secretstories.org

2Słowem wstępu Empty Re: Słowem wstępu Sob Mar 24, 2012 3:23 pm

Caroliney

Caroliney

Moim zdaniem możemy zrobić zestaw pytań.
Przygotujemy go (mogę Ci pomóc) i każda osoba musi na niego jak najdokładniej odpowiedzieć Smile
To by bardzo pomogło.
Dodatkowo fajnie by było, abyśmy zamieścili swoje zdjęcia. Wiem, trochę ryzykowne, no ale w tych czasach z facebookiem itd Wink

Co o tym myślicie?

https://www.facebook.com/Karolina.Yellow

3Słowem wstępu Empty Re: Słowem wstępu Sob Mar 24, 2012 5:28 pm

A

A
Admin

Już pomogłaś Smile Wątek ze zdjęciami i facebookiem na pewnie sie rozwinie.

http://pll-game.secretstories.org

4Słowem wstępu Empty Re: Słowem wstępu Sob Mar 24, 2012 7:05 pm

Gemma__pll



Plus co Wy na to, żeby A wysyłało nie tylko smsy, ale także maile?

5Słowem wstępu Empty Re: Słowem wstępu Sob Mar 24, 2012 7:35 pm

oldzaxoxo

oldzaxoxo

hej wszystkim Very Happy
Mejle to też dobry pomysł :)warto także dać linki do własnych fejsbuków, bo tam jest spooro informacji o każdej osobie i znajomych Smile Co myślicie?

6Słowem wstępu Empty Re: Słowem wstępu Sob Mar 24, 2012 8:16 pm

Caroliney

Caroliney

Moim zdaniem obydwa pomysły są świetne Smile

https://www.facebook.com/Karolina.Yellow

7Słowem wstępu Empty Re: Słowem wstępu Sob Mar 24, 2012 9:36 pm

A

A
Admin

Bardzo podobają mi się pomysły 'zaza11', które podała na fimwebie. Żeby nie mącić już tam, cytuję tutaj. Mam nadzieje, że Zaza do nas trafi i nie bedzie miała mi za złe, że odpowiadam tutaj!


" Jeżeli każdy z nas ma mejla, niech go poda (mówię o ofiarach), a osoba, która układa psycho-test wyśle go każdemu oddzielnie - wypełnione psychotesty mogłyby być wysłane na mejla, i tu moja propozycja, żeby A miały oddzielnie swojego - właśnie na tego mejlA. Najważniejszy jest kontakt - A z A ofiary z ofiarami. Musimy się dobrze poznać żeby to wypaliło, a co do mojego wpisu wyżej, jeśli nie będzie kilku osób z tego samego miasta to będzie można podzielić się na najbliże rejony bądź województwa. Fajnie by było gdyby w tej zabawie brali udział jacyś chłopacy - nieprzyjaciele i 'boyfriendy' ofiar Smile Ale to już moja wyobrażnia zbyt daleko sięga. Myślałam też, żeby te wiadomości nie były wysyłane tylko na komórkę ale i na mejla, gg jeśli ktoś ma, oczywiście - nieznany numer - A robi konferencję ze wszystkimi swoimi ofiarami wysyłając groźby. Można też podzielić się na grupy, bo jest na dużo i najwięcej chętnych jest do odgrywania roli ofiar - w tym ja, żeby było łatwiej - w sensie, że na przykład 8 ofiar i 2-3 A i tak kilka grup, i żeby te 'drużyny' nie mogły się kontaktować - niech to chociaż trochę przypomina akcję w filmie. Fajnym pomysłem byłoby podanie też numerów bliskich osób - A zawsze mogłoby nam grozić i szantażować - bo nie ma to jak starch, że bliscy się o czymś dowiedzą. Dobra, koniec moich wywodów, rzuciłam kilka pomysłów - które może warto przedyskutować? ;> "


Podanie numerów bliskich osób to genialny pomysł Very Happy Mam nadzieje, że znajdą się ofiary, które będą chciały tak ryzykować ale myślę że właśnie wtedy gra nabierze charakterku Smile

Podoba mi się pomysł z dzieleniem na miasta/regiony i to na równi z osobowościami będzie priorytetem w przydzielaniu ofiary do prześladowcy. Fajnie by było gdyby grupa z danego miasta spotkała się, nawiązała kontakt- tyle nowych możliwości dla 'A'! Lub team'u, który też może się spotykać.
Zaangażowanie niewtajemniczonych znajomych to też świetna myśl i może w niektórych grupach się to powiedzie.

Wydaje mi się, że nie będzie nic złego w tym jeśli grupy będą się tutaj kontaktować...można zrobić każdej grupie zamkniętą kategorię, a zrezygnowanie z całkowitej separacji chyba nie szkodzi grze. Ale może czegoś nie dostrzegam, chociaż jakaś ogólna wymiana zdań na forum na pewno będzie ok.

Mejle, gg, telefony, facebook, blogi - 'A' będzie się wdzierać drzwiami i oknami, ale jeśli ktoś nie będzie chciał podawać danych to trudno.

Dla mnie bez różnicy czy podacie mi mejle, potem ja wam wyślę ankiety i odeślecie je mi, czy zamieszczę je tutaj i każdy sobie skopiuje i wyśle do mnie. Jeśli zamieszczę tutaj to każdy nowy gracz będzie mógł wysłać ankietę od razu i cały proces będzie szybszy- nie będzie czekania. Potem każdemu 'A' wysyłam tylko te zgłoszenia, które zostały do niego dopasowane.

Ja nie planowałam mieć żadnej konkretnej ofiary, to się jeszcze okaże, ale na pewno 'A' będą mogły na mnie liczyć. Mam wiele ukrytych talentów. Cool

http://pll-game.secretstories.org

8Słowem wstępu Empty Re: Słowem wstępu Sob Mar 24, 2012 11:50 pm

strachsiebac_

strachsiebac_

Tak więc trafiłam tutaj - zaza11 z filmwebu, i nie mam Ci za złe tego, że to wkleiłaś. Cieszę się, że to podsumowałaś, teraz warto by było dowiedzieć się czy dla wszystkich pasują te pomysły Smile A tak nota bene, to ciekawi mnie czy będzie wystarczająca liczba A - proporcjonalna do ofiar, bo jak można się spodziewać większość woli być prześladowana Razz

9Słowem wstępu Empty Re: Słowem wstępu Nie Mar 25, 2012 9:57 am

A

A
Admin

'A' na pewno będzie za mało, dlatego jeśli ktoś woli być ofiarą ale nie ma zdecydowanej niechęci bo bycia 'A', to proponuję zgłaszać się do obu ról.

http://pll-game.secretstories.org

10Słowem wstępu Empty Re: Słowem wstępu Czw Mar 29, 2012 5:43 pm

Willow154

Willow154

Fajny ten pomysł, że ofiary -A się ze sobą kontaktowały, poczułybyśmy się jak w seriali Very Happy

11Słowem wstępu Empty Re: Słowem wstępu Czw Mar 29, 2012 6:18 pm

morrisa44



Czy tylko mnie przeszywa ten dreszczyk emocji? ;D I czy tylko ja mam brudne okulary, be rzęsa mi się do nich przykleiła? xDDD

12Słowem wstępu Empty Re: Słowem wstępu Sob Lut 23, 2013 1:38 pm

Sue Walker



Hey, jestem tu tak jakby nowa, i chciałabym się dowiedziec jak gra bedzie przebiegac. czytałam wasze posty ponizej, ale mi jak zwykle wszystko sie miesza ; / . Chciałabym byc ofarią, co najpierw zrobic? Podpowiecie mi? No i jak mozna zdj. tutaj ustawic na swoje profilowe? Z góry dzięki za pomoc ; )

13Słowem wstępu Empty Re: Słowem wstępu Nie Mar 03, 2013 11:44 am

hanna16



do Sue Walker:
wiesz nie chcę cię martwić ale ta gra jest już prawdopodobnie nie aktualna Sad te posty są z 2012 roku. nie jestem pewna, może się mylę ale ja też wysyłałam tą ankiete rok temu i nie dostałam odpowiedzi bo było juz po czasie. weszłam teraz z ciekawości czy coś się tutaj dzieje i ty napisałaś, wiec chciałam tylko powiadomić Very Happy

14Słowem wstępu Empty Re: Słowem wstępu Sob Mar 09, 2013 7:35 pm

Sue Walker



Dlatego postanowiłam stworzyc własna stronke o tym samym zakresie. Wejdz, moja jest aktualna : http://pllforumigra.e-fora.pl/viewforum.php?f=2

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach