Twoje własne 'A'
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

Karty rozdane. Zaczynamy!

+11
K l a u d i a . ♥
Kattheriine
Kaśka
Cassie_Cath
Willow154
carolin294
Limka
2u2a
adusia94944
inhanet
A
15 posters

Idź do strony : 1, 2  Next

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 2]

1Karty rozdane. Zaczynamy! Empty Karty rozdane. Zaczynamy! Wto Mar 27, 2012 2:41 pm

A

A
Admin

Wszyscy, którzy zgłosili się do tej pory dostali swoich partnerów do gry. Nie było łatwo więc chciałabym żebyście się zaangażowali!

Mam nadzieję, że wszystkie 'A' dopiszą, a kłamczuszki będą niegrzeczne. Udanej zabawy!



Ostatnio zmieniony przez A dnia Pią Mar 30, 2012 7:07 pm, w całości zmieniany 2 razy

http://pll-game.secretstories.org

2Karty rozdane. Zaczynamy! Empty Re: Karty rozdane. Zaczynamy! Wto Mar 27, 2012 2:45 pm

inhanet

inhanet

O rany, wreszcie się doczekałam! Smile
A kiedy będą jakieś informacje na temat tych grup z jednego regionu, osób posiadających tą samą 'A'?

3Karty rozdane. Zaczynamy! Empty Re: Karty rozdane. Zaczynamy! Wto Mar 27, 2012 2:48 pm

A

A
Admin

To już zależy od tego co 'A' dla was zaplanuje.
Nie wszyscy zostali połączeni w grupy, ale zawsze ktoś może do was dojść.

http://pll-game.secretstories.org

4Karty rozdane. Zaczynamy! Empty Re: Karty rozdane. Zaczynamy! Wto Mar 27, 2012 3:55 pm

adusia94944



hmm to kiedy mozna sie spodziewac wiadomosci od A ?

5Karty rozdane. Zaczynamy! Empty Re: Karty rozdane. Zaczynamy! Wto Mar 27, 2012 3:57 pm

A

A
Admin

To wie tylko twoje 'A'.

Ale dawajcie mi znać jeśli minie kilka dni i nadal nie będzie znaku życia od A. Mam nadzieje, że nikt nie zawiedzie.

http://pll-game.secretstories.org

6Karty rozdane. Zaczynamy! Empty Re: Karty rozdane. Zaczynamy! Wto Mar 27, 2012 3:59 pm

2u2a



Już się nie mogę doczekać Wink

7Karty rozdane. Zaczynamy! Empty Re: Karty rozdane. Zaczynamy! Wto Mar 27, 2012 4:39 pm

Limka

Limka

Super, nie mogę się doczekać, żeby dostać jakąś wiadomość od A.

8Karty rozdane. Zaczynamy! Empty Re: Karty rozdane. Zaczynamy! Wto Mar 27, 2012 5:39 pm

carolin294

carolin294

Hej ;> Właśnie tu zajrzałam i chcialam sie dowiedziec czy moge jeszcze dołączyć do tej zabawy ? Bardzo bym prosila o odpowiedz.

9Karty rozdane. Zaczynamy! Empty Re: Karty rozdane. Zaczynamy! Wto Mar 27, 2012 5:50 pm

A

A
Admin

Tak, cały czas można się zgłaszać.

http://pll-game.secretstories.org

10Karty rozdane. Zaczynamy! Empty Re: Karty rozdane. Zaczynamy! Wto Mar 27, 2012 5:52 pm

carolin294

carolin294

Aha dzieki. A to gdzie ? Bo trochę nie wiem ? Razz

11Karty rozdane. Zaczynamy! Empty Re: Karty rozdane. Zaczynamy! Wto Mar 27, 2012 6:00 pm

A

A
Admin

Carolin294 w temacie z ankietami znajdziesz wszystkie informacje.

'A' dostały wszystkie osoby które zgłosiły się do dzisiaj do 16:30, to była pierwsza 'partia'. Osoby które zgłosiły się na ofiary później muszą czekać aż będziemy mieć nowe 'A'.

http://pll-game.secretstories.org

12Karty rozdane. Zaczynamy! Empty Re: Karty rozdane. Zaczynamy! Wto Mar 27, 2012 7:09 pm

Willow154

Willow154

Z niecierpliwością czekam na wiadomość od A Smile

13Karty rozdane. Zaczynamy! Empty Re: Karty rozdane. Zaczynamy! Wto Mar 27, 2012 7:14 pm

inhanet

inhanet

Ja przed chwilą dostałam, zapowiada się ciekawie, więc z niecierpliwością czekam na kolejne ^^

14Karty rozdane. Zaczynamy! Empty Re: Karty rozdane. Zaczynamy! Sro Mar 28, 2012 12:22 pm

Limka

Limka

Ja wciąż nic nie dostałam. Sad

15Karty rozdane. Zaczynamy! Empty Re: Karty rozdane. Zaczynamy! Sro Mar 28, 2012 1:31 pm

Cassie_Cath



ja tez czekam ;>

16Karty rozdane. Zaczynamy! Empty Re: Karty rozdane. Zaczynamy! Sro Mar 28, 2012 1:47 pm

Willow154

Willow154

U mnie wciąż nic, czekam Wink

17Karty rozdane. Zaczynamy! Empty Re: Karty rozdane. Zaczynamy! Sro Mar 28, 2012 6:12 pm

Kaśka

Kaśka

Łohoh ^ genialne ! raz mnie tak dreszcze przeszły, że omg. co lepsze, ze na popołudnie dziś miałam i wtedy te smsy dostałam łaa ^

18Karty rozdane. Zaczynamy! Empty Re: Karty rozdane. Zaczynamy! Sro Mar 28, 2012 6:15 pm

Limka

Limka

Ja w końcu się doczekałam. Jak na razie wrażenia bardzo pozytywne.

19Karty rozdane. Zaczynamy! Empty Re: Karty rozdane. Zaczynamy! Sro Mar 28, 2012 6:16 pm

Kattheriine



Dziewczyny wy odpisujecie swoim A? What a Face

20Karty rozdane. Zaczynamy! Empty Re: Karty rozdane. Zaczynamy! Sro Mar 28, 2012 6:19 pm

Cassie_Cath



ja najpierw czekam na jakakolwiek wiadomosc;p

21Karty rozdane. Zaczynamy! Empty Re: Karty rozdane. Zaczynamy! Sro Mar 28, 2012 6:21 pm

Limka

Limka

Raczej nie bd odpisywać, w końcu o to chyba chodzi w tej zabawie. W PLL dziewczyny tez nie mogą.

22Karty rozdane. Zaczynamy! Empty Re: Karty rozdane. Zaczynamy! Sro Mar 28, 2012 6:24 pm

K l a u d i a . ♥

K l a u d i a . ♥

Ja pisałam na ten temat z adminem, w sprawie odpisywania A. Poprzez nią dowiedziałam się , że moje A, chcę bym czasem odpisywała. I tak zrobię, kiedy uznam, że trzeba odpowiedzieć :3

23Karty rozdane. Zaczynamy! Empty Re: Karty rozdane. Zaczynamy! Sro Mar 28, 2012 6:27 pm

Kaśka

Kaśka

Może to i dobre rozwiązanie.

24Karty rozdane. Zaczynamy! Empty Re: Karty rozdane. Zaczynamy! Sro Mar 28, 2012 6:27 pm

Kattheriine



Wydaje mi sie ze powinnyśmy chociaż raz odpisać naszej A żeby ona miała pewność że to jesteśmy y , ponieważ ktoś mógł się pomylić np: podając numer telefonu i to bez sensu by A pisało do jakiejś obcej osoby nie wiedzącej o co chodzi i wgl.Very Happy

25Karty rozdane. Zaczynamy! Empty Re: Karty rozdane. Zaczynamy! Sro Mar 28, 2012 6:35 pm

Limka

Limka

Nie wiem, co niby miałabym odpisać? xd

Dostałam kolejną wiadomość. Widzę, że moje A się rozkręca.

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 2]

Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach