Twoje własne 'A'
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

Pierwsze wrażenia...

+26
Truskaweczka
Yvonnedea
roksaneczka
JamesTC
avril301
A
nemain
olewa
Klaudia
morrisa44
yelyah
Kattheriine
Kaśka
strachsiebac_
oldzaxoxo
Emsy
Lady_Kaati
inhanet
Limka
K l a u d i a . ♥
adusia94944
MissError
Willow154
Jeanyvin
Massiekur
Caroliney
30 posters

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down  Wiadomość [Strona 2 z 4]

26Pierwsze wrażenia... - Page 2 Empty Re: Pierwsze wrażenia... Czw Mar 29, 2012 6:12 pm

Willow154

Willow154

Haha, spokojnie xd Ja z chęcią popiszę Wink

27Pierwsze wrażenia... - Page 2 Empty Re: Pierwsze wrażenia... Czw Mar 29, 2012 6:18 pm

Kattheriine



Omg , zaczynam się serio bać , skąd A wie jak wygląda moja koleżanka?! , oby tak dalej

28Pierwsze wrażenia... - Page 2 Empty Re: Pierwsze wrażenia... Czw Mar 29, 2012 6:19 pm

Willow154

Willow154

WOW ! Widzę, że wasze zabawy zaczynają się rozkręcać ;P

29Pierwsze wrażenia... - Page 2 Empty Re: Pierwsze wrażenia... Czw Mar 29, 2012 6:35 pm

strachsiebac_

strachsiebac_

Chciałam tylko przekazać dla mojej A jeśli gdzieś tu się pałęta, że mogę już odczytywać wiadomości z bramki i pierwsza wiadomość jak najbardziej na plus. Dziewczyny co sądzicie o tym aby podzielić się w grupy i stworzyć taką internetową przyjaźn polegającą na przekazywaniu sobie sekretów i dostarczaniu wiadomości, rozwikływaniu i interperatacji wiadomości od A? Tylko tak prywatnie, a nie na forum Smile?

30Pierwsze wrażenia... - Page 2 Empty Re: Pierwsze wrażenia... Czw Mar 29, 2012 6:42 pm

Willow154

Willow154

Jestem za Smile

31Pierwsze wrażenia... - Page 2 Empty Re: Pierwsze wrażenia... Czw Mar 29, 2012 6:47 pm

Klaudia



Moje A tez jest swietne. Smile

32Pierwsze wrażenia... - Page 2 Empty Re: Pierwsze wrażenia... Czw Mar 29, 2012 6:48 pm

olewa



moje A totalnie mnie zaszokowało! aż się w pierwszej chwili przestraszyłam. Very Happy

jestem za pomysłem. Smile

33Pierwsze wrażenia... - Page 2 Empty Re: Pierwsze wrażenia... Czw Mar 29, 2012 6:55 pm

nemain



Moje A zaczyna mnie powoli przerażać
Też jestem za Very Happy

34Pierwsze wrażenia... - Page 2 Empty Re: Pierwsze wrażenia... Czw Mar 29, 2012 6:57 pm

adusia94944



niech mnie ktos przygarnie, moje A nic nie pisze ;<<
moznaby zamienic mi A ? pliis

35Pierwsze wrażenia... - Page 2 Empty Re: Pierwsze wrażenia... Czw Mar 29, 2012 6:59 pm

strachsiebac_

strachsiebac_

U mnie A jak narazie świetnie się spisuje Smile

36Pierwsze wrażenia... - Page 2 Empty Re: Pierwsze wrażenia... Czw Mar 29, 2012 7:05 pm

Kaśka

Kaśka

Czemu nie Smile

37Pierwsze wrażenia... - Page 2 Empty Re: Pierwsze wrażenia... Czw Mar 29, 2012 7:28 pm

Jeanyvin

Jeanyvin

Adusia - może Twoje "A" ma zablokowane konto czy coś. Moje na razie ucichło i nie wiem czy się cieszyć czy martwić. ;D A co do pomysłu z grupami to też mi się podoba.

38Pierwsze wrażenia... - Page 2 Empty Re: Pierwsze wrażenia... Czw Mar 29, 2012 7:41 pm

adusia94944



moze, poczekam jeszcze tydzien, jak nic to poprosze o zmiane admina ;p

a co do grup jestem jak najbardziej za ;D

39Pierwsze wrażenia... - Page 2 Empty Re: Pierwsze wrażenia... Czw Mar 29, 2012 7:48 pm

Jeanyvin

Jeanyvin

Tylko jak ofiary by się ze sobą kontaktowały, żeby "A" wiedziało, że spiskujemy przeciwko niej? Spiskujemy lub staramy się, o..

40Pierwsze wrażenia... - Page 2 Empty Re: Pierwsze wrażenia... Czw Mar 29, 2012 7:57 pm

strachsiebac_

strachsiebac_

Fajnie gdyby A podawało się za zwykłą dziewczynę - taką jak my, którą niby też prześladuje A - jednak była by szpiegiem i miałaby na nas haczyki wynikające z naszych rozmów :>

41Pierwsze wrażenia... - Page 2 Empty Re: Pierwsze wrażenia... Czw Mar 29, 2012 7:58 pm

adusia94944



ooo mocne ;d

42Pierwsze wrażenia... - Page 2 Empty Re: Pierwsze wrażenia... Czw Mar 29, 2012 8:00 pm

strachsiebac_

strachsiebac_

taka MAŁA sugestia dla ukrywających się tu A Smile

43Pierwsze wrażenia... - Page 2 Empty Re: Pierwsze wrażenia... Czw Mar 29, 2012 8:05 pm

inhanet

inhanet

Słuchajcie, ja myślę, że mogłybyście zgłosić się z tym do Administratorki, która poinformowałaby Wasze 'A' o tym pomyśle i to już 'A' zorganizowałyby jakoś te grupki, tak, żeby były w nich osoby posiadające tę samą prześladowczynię. Moje 'A' na przykład same się tym zajęło naprowadzając mnie i inne jej ofiary na siebie.
Ale to tylko moja propozycja.

44Pierwsze wrażenia... - Page 2 Empty Re: Pierwsze wrażenia... Czw Mar 29, 2012 8:16 pm

strachsiebac_

strachsiebac_

Bardzo podoba mi się Twoja propozycja Smile No i chciałam się spytać ile Was w tej grupie jest? :>

45Pierwsze wrażenia... - Page 2 Empty Re: Pierwsze wrażenia... Czw Mar 29, 2012 8:57 pm

A

A
Admin

Będę zakładać takie grupki ale tylko gdy każde 'A' powie mi, że tego chce. Mam na myśli to, że niektóre 'A' mogą planować skojarzyć was ze sobą na swój sposób- tak jak u inhanet.
Pamiętajcie że, niektóre 'A' mają przydzieloną tylko jedną ofiarę.

http://pll-game.secretstories.org

46Pierwsze wrażenia... - Page 2 Empty Re: Pierwsze wrażenia... Pią Mar 30, 2012 3:48 pm

Emsy

Emsy

Osobiście jestem pod wielkim wrażeniem Smile Pozytywnie. Dzisiaj w szkole dostałam dwa SMS - przyznam, że czytając pierwszy sms od nieznanego numeru o takiej treści - dreszczyk był :> Dopóki nie zobaczyłam "-A" naprawdę się przestraszyłam Very Happy

Pozdrawiam moje -A i daję znać, że nie odpisałam wiadomością potwierdzającą, gdyż mam zablokowane konto Razz

http://www.boooya.fbl.pl

47Pierwsze wrażenia... - Page 2 Empty Re: Pierwsze wrażenia... Pią Mar 30, 2012 6:16 pm

Limka

Limka

A moje A coś umilkło. Jeszcze ani jednej wiadomości dzisiaj. Ale czekam cierpliwie. Razz

48Pierwsze wrażenia... - Page 2 Empty Re: Pierwsze wrażenia... Pią Mar 30, 2012 6:35 pm

oldzaxoxo

oldzaxoxo

Moje A też milczy.:c
Jeżeli to czytasz, A, to liczę na ciebie ! Very Happy

49Pierwsze wrażenia... - Page 2 Empty Re: Pierwsze wrażenia... Pią Mar 30, 2012 7:03 pm

strachsiebac_

strachsiebac_

Moja A też milczy cały dzień :<

50Pierwsze wrażenia... - Page 2 Empty Re: Pierwsze wrażenia... Pią Mar 30, 2012 7:25 pm

Jeanyvin

Jeanyvin

Moje też. Czyżby nasze "A" spiskowały wspólnie przeciwko nam? ;D

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 4]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach