Twoje własne 'A'
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

Pierwsze wrażenia...

+26
Truskaweczka
Yvonnedea
roksaneczka
JamesTC
avril301
A
nemain
olewa
Klaudia
morrisa44
yelyah
Kattheriine
Kaśka
strachsiebac_
oldzaxoxo
Emsy
Lady_Kaati
inhanet
Limka
K l a u d i a . ♥
adusia94944
MissError
Willow154
Jeanyvin
Massiekur
Caroliney
30 posters

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down  Wiadomość [Strona 3 z 4]

51Pierwsze wrażenia... - Page 3 Empty Re: Pierwsze wrażenia... Pią Mar 30, 2012 8:53 pm

MissError



ughh nie mam czasu na forum wbijać -.-
przeczytałam to wszystko i pomysł z tym kontaktem mi się podoba ;p dajcie znać jakoś co z tym dalej ;>

52Pierwsze wrażenia... - Page 3 Empty Re: Pierwsze wrażenia... Pią Mar 30, 2012 9:29 pm

Kattheriine



Dostałam od mojej 'A' jakieś zdjęcie klasowe , i nie wiem o co chodzi o.O

53Pierwsze wrażenia... - Page 3 Empty Re: Pierwsze wrażenia... Sob Mar 31, 2012 11:19 am

Emsy

Emsy

Moje -A szaleje i to mocno. Od wczoraj popołudnia dostałam cztery smsy, dwa mejle, wiadomość na gadu... Chyba ta wiadomość na gg przeraziła mnie najbardziej. Smile Cieszę się, że się skusiłam na to :>

http://www.boooya.fbl.pl

54Pierwsze wrażenia... - Page 3 Empty Re: Pierwsze wrażenia... Sob Mar 31, 2012 1:02 pm

nemain



Moje A też niestety milczy dziś nie było jeszcze ani jednej wiadomości Sad

55Pierwsze wrażenia... - Page 3 Empty Re: Pierwsze wrażenia... Sob Mar 31, 2012 2:32 pm

yelyah

yelyah

moje A też na razie milczy, od wczoraj :

56Pierwsze wrażenia... - Page 3 Empty Re: Pierwsze wrażenia... Sob Mar 31, 2012 2:36 pm

Lady_Kaati

Lady_Kaati

ja wiadomości na razie dostaję codziennie i coraz bardziej zaczyna mnie moje A szokować Smile
dziewczyny nie martwcie się może Wasze A chce po prostu Was zaskoczyć i wysłać Wam wiadomość, wtedy kiedy nie będziecie się tego spodziewać Razz

57Pierwsze wrażenia... - Page 3 Empty Re: Pierwsze wrażenia... Sob Mar 31, 2012 7:55 pm

Willow154

Willow154

Moja -A wybrała opcję nocnego straszenie mnie, kiedyś naprawdę nie zasnę .

58Pierwsze wrażenia... - Page 3 Empty Re: Pierwsze wrażenia... Sob Mar 31, 2012 8:38 pm

MissError



u mnie też coś cisza...hah może i A chce w weekend od pracy odpoczać ;d

59Pierwsze wrażenia... - Page 3 Empty Re: Pierwsze wrażenia... Sob Mar 31, 2012 9:13 pm

avril301

avril301

Heeej, ja dzisiaj dostałam wiadomość od A na gadu. Obejrzałam tak jak mi nakazało horror "Halloween" Wink

60Pierwsze wrażenia... - Page 3 Empty Re: Pierwsze wrażenia... Sob Mar 31, 2012 9:44 pm

JamesTC



Kurde felek. Caly dzien czekalem na jakas wiadomosc od A az w koncu o tym zapomnialem. Teraz przychodzi sms i prosto z grubej rury o moim zyciu prywatnym. crepy
Czizas moje kochane A kocham Cie XD
:3

61Pierwsze wrażenia... - Page 3 Empty Re: Pierwsze wrażenia... Wto Kwi 03, 2012 6:56 pm

roksaneczka

roksaneczka

Czeeść Wink Jak tam wasze -A ?
Ja dziś dostałam pierwszą wiadomość i do tej pory mam ciary Surprised

62Pierwsze wrażenia... - Page 3 Empty Re: Pierwsze wrażenia... Wto Kwi 03, 2012 7:44 pm

Yvonnedea

Yvonnedea

Z początku moje A. było jakieś takie niemrawe, ale już się rozkręciło. I jest coraz lepiej Wink

63Pierwsze wrażenia... - Page 3 Empty Re: Pierwsze wrażenia... Wto Kwi 03, 2012 8:56 pm

Truskaweczka

Truskaweczka

ja od mojego A dostaje codziennie jakąś wiadomość. z początku było ich więcej, ale mimo wszystko co dzień jest coś nowego. po dzisiejszym mailu jestem w wielkim szoku! ;p i powiedziałabym, że aż mi niedobrze ;p

64Pierwsze wrażenia... - Page 3 Empty Re: Pierwsze wrażenia... Wto Kwi 03, 2012 9:28 pm

Emsy

Emsy

Mam wrażenie, że nasze -A czytając te wypowiedzi cieszą się okropnie, że im się to udaje. Ja codziennie dostaję smsy lub mejle od mojego i fakt, faktem - czasem nie do końca trafne, ale spośród nich jedna była przerażająca. Very Happy

http://www.boooya.fbl.pl

65Pierwsze wrażenia... - Page 3 Empty Re: Pierwsze wrażenia... Wto Kwi 03, 2012 9:33 pm

roksaneczka

roksaneczka

Powiem, że moja była bardzo trafna, teraz dostając jakiegokolwiek sms'a przed spojrzeniem na ekran zachowuje się jak dziewczyny z pll, nie pamiętam kiedy ostatnio tak panikowałam na dźwięk wiadomości.

66Pierwsze wrażenia... - Page 3 Empty Re: Pierwsze wrażenia... Wto Kwi 03, 2012 9:35 pm

Emsy

Emsy

Ja dla lepszego efektu zapisałam sobie moje -A "Blocked". Bo wtedy mam wrażenie, że nie znam numeru, nie mogę odpisać i inne takie Very Happy U mnie przeważnie też trafne, ale niektórymi wiadomościami niestetyy nie za bardzo się to udało. Dwa razy na mejlu byłam zaskoczona Very Happy

http://www.boooya.fbl.pl

67Pierwsze wrażenia... - Page 3 Empty Re: Pierwsze wrażenia... Pią Kwi 06, 2012 3:50 pm

TaNieidealna



Moje A się nie odzywa nic , od kilku dni -,- nie wiem co się dzieje.
Wiadomości były fantastyczne . Kilka wysłanych nawet o 3 w nocy . Smile))

68Pierwsze wrażenia... - Page 3 Empty Re: Pierwsze wrażenia... Pon Kwi 09, 2012 4:52 pm

sari503



Moje A odzywa się do mnie raz na 3 do 5 dni:( nie wiem co się dzieje. A jeśli to czytasz to proszę Cię postaraj się troszeczkęSmile

69Pierwsze wrażenia... - Page 3 Empty Re: Pierwsze wrażenia... Pon Kwi 09, 2012 6:22 pm

Kattheriine



1 kwietnia dostalam ostatnią wiadomość , następną 6 kwietniqa i do tej pory cisza Sad

70Pierwsze wrażenia... - Page 3 Empty Re: Pierwsze wrażenia... Pon Kwi 09, 2012 6:55 pm

Willow154

Willow154

Ja na swoją -A nie mogę narzekać, jest świetna. Esy dostaję codziennie, albo wiadomości na gadu. Dostałam nawet życzenia świąteczne, oczywiście z lekką nutką grozy : )
Oby tak dalej ; )

71Pierwsze wrażenia... - Page 3 Empty Re: Pierwsze wrażenia... Pon Kwi 09, 2012 6:56 pm

adusia94944



forum sie wyciszylo, pare A milczy, cos nie pykla gra ;]

72Pierwsze wrażenia... - Page 3 Empty Re: Pierwsze wrażenia... Pon Kwi 09, 2012 9:31 pm

TaNieidealna



Dokładnie coś nie pykło . ;/ moje A milczy od zeszłego wtorku . Co jest ? !

73Pierwsze wrażenia... - Page 3 Empty Re: Pierwsze wrażenia... Wto Kwi 10, 2012 5:40 am

Limka

Limka

Moje A też już milczy od tygodnia.

74Pierwsze wrażenia... - Page 3 Empty Re: Pierwsze wrażenia... Wto Kwi 10, 2012 8:35 am

strachsiebac_

strachsiebac_

Moja A nie odzywałaby się już dwa tygodnie gdybym sama do niej tydzien temu nie napisała,ale mimo wszystko znów milczy od tygodnia. Coś wam nie wychodzi...

75Pierwsze wrażenia... - Page 3 Empty Re: Pierwsze wrażenia... Wto Kwi 10, 2012 11:39 am

adusia94944



szkoda bo moglo byc fajnie..;/ myslalam ze sie uda a tu tylu osobom nie wyszlo.

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 3 z 4]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach