Twoje własne 'A'
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

Przyjmowanie zgłoszeń OTWARTE

+5
Truskaweczka
Lieth.
kissmeorkillme
mateo1114
A
9 posters

Idź do strony : Previous  1, 2

Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

26Przyjmowanie zgłoszeń OTWARTE  - Page 2 Empty Re: Przyjmowanie zgłoszeń OTWARTE Pon Kwi 16, 2012 7:31 pm

mateo1114

mateo1114

Widzę coraz więcej pomysłu zgadzam się z wami w 100%. Obawiam się,czy ktoś z osób trzecich mógłby wykorzystać całą sytuację,dane osobowe przeciwko nam. Jak już to musimy wszystko uwzględnić. Propnuję aby przeprowadzić na gg rozmowę grupką osób,która jest zainteresowana odnowienie,odświeżeniem gry. Jutro np. o 21. Przez forum trudno wszystko ustalić do ostatniego detala.

27Przyjmowanie zgłoszeń OTWARTE  - Page 2 Empty Re: Przyjmowanie zgłoszeń OTWARTE Pon Kwi 16, 2012 7:32 pm

kissmeorkillme

kissmeorkillme

wolałabym o 20.30, ale.. jak kto woli ;>

28Przyjmowanie zgłoszeń OTWARTE  - Page 2 Empty Re: Przyjmowanie zgłoszeń OTWARTE Pon Kwi 16, 2012 7:35 pm

mateo1114

mateo1114

Nie ma sprawy godzina nie gra mi roli. Najważniejsze aby najwięcej osób się zgromadziła i razem na pewno coś wymyślimy. Burzę mózgów to zawsze dobry pomysł. Tak jak widzę to tutaj macie świetne pomysły.

29Przyjmowanie zgłoszeń OTWARTE  - Page 2 Empty Re: Przyjmowanie zgłoszeń OTWARTE Pon Kwi 16, 2012 7:42 pm

kissmeorkillme

kissmeorkillme

w takim razie jutro w tych godzinach, może być?
napiszmy swoje nr. gg tutaj, to ktoś zrobi konfę ;>

mój: 36515357

30Przyjmowanie zgłoszeń OTWARTE  - Page 2 Empty Re: Przyjmowanie zgłoszeń OTWARTE Pon Kwi 16, 2012 7:42 pm

mateo1114

mateo1114

Wykonam konfęWink
Dzięki za zaangażowanie.Wink

31Przyjmowanie zgłoszeń OTWARTE  - Page 2 Empty Re: Przyjmowanie zgłoszeń OTWARTE Pon Kwi 16, 2012 7:42 pm

Truskaweczka

Truskaweczka

mój 10284182

32Przyjmowanie zgłoszeń OTWARTE  - Page 2 Empty Re: Przyjmowanie zgłoszeń OTWARTE Pon Kwi 16, 2012 8:10 pm

A

A
Admin

kissmeorkillme: E-mail, który był podany przez ostatnie tygodnie nie był mój tylko olewy i nie mam do niego dostępu.

Nie chodzi o to, że zgłasza się mało 'A'. Jest ich sporo i wystarczająco ale szybko rezygnują. Rezygnują bo im się szybko nudzi i myślę, że żadna umowa ich nie powstrzyma. Nie chcą grać to idą i mają gdzieś jak się umawialiśmy. Przydałoby się uatrakcyjnić ich rolę, dać lepszy powód do kontynuowania. A jeśli nie znajdzie się na to sposób to może coś żeby 'A' mogły płynnie przekazywać swoje ofiary dalej. Jak na razie niewiele 'A' w ogóle zgłosiło, że odchodzi więc to przekazywanie ofiar też może nie wypalić.

Do samej organizacji przydałoby się kilka osób na raz i myślę że byłyby szanse uzbierać taką grupkę. Mnie nie liczcie, mogę wam trochę pomóc na samym początku, ale nie chcę już się angażować.

http://pll-game.secretstories.org

33Przyjmowanie zgłoszeń OTWARTE  - Page 2 Empty Re: Przyjmowanie zgłoszeń OTWARTE Wto Kwi 17, 2012 5:15 am

kissmeorkillme

kissmeorkillme

już nie? kurde, odpadło nam najważniejsze A.. a masz może jakiś kontakt z olewą?

34Przyjmowanie zgłoszeń OTWARTE  - Page 2 Empty Re: Przyjmowanie zgłoszeń OTWARTE Wto Kwi 17, 2012 2:16 pm

inhanet

inhanet

15879581

35Przyjmowanie zgłoszeń OTWARTE  - Page 2 Empty Re: Przyjmowanie zgłoszeń OTWARTE Wto Kwi 17, 2012 3:59 pm

Willow154

Willow154

Ratujmy tą grę xd
10115357- gg

36Przyjmowanie zgłoszeń OTWARTE  - Page 2 Empty Re: Przyjmowanie zgłoszeń OTWARTE Wto Kwi 17, 2012 9:09 pm

A

A
Admin

nie, olewa nie odpowiada na wiadomości.

http://pll-game.secretstories.org

37Przyjmowanie zgłoszeń OTWARTE  - Page 2 Empty Re: Przyjmowanie zgłoszeń OTWARTE Czw Maj 22, 2014 6:35 pm

Rosalia



Czy ta gra jeszcze funkcjonuję ? Mam nadzieję że tak dziś wysłałam zgłoszenie, a bardzo chciałabym w to zagrać Smile

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach