Twoje własne 'A'
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

Propozycje reform w grze;)

4 posters

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Propozycje reform w grze;) Empty Propozycje reform w grze;) Wto Maj 01, 2012 6:18 pm

mateo1114

mateo1114

Po długich,a zarazem miłych wspólnych rozmowach konferencyjnych z Truskaweczką,Kissmeorkillme, Roksaneczką,Willow154,Inhanet doszliśmy do wielu ciekawych pomysłów.
Chcieliśmy się podzielić z innymi i opiniami.
1-W celu ochrony przed odpowiedzialnością karną każdy uczestnik gry winień jest podpisać odpowiednią klauzulę,która zabezpieczy A i "ofiary".
2-Każdy uczestnik jest zobligowany do założenia konta na twiterze(jako źródło informacji dla innych "ofiar" i A). Przy tym regularnie postująć na tym serwisie. O rodzinie oraz przyjaciołach,znajomych możemy dla nich pozmieniać imiona i nazwiska(dla ich bezpieczeństwa).
4-Uczestnik jest zobligowany do aktywnego udzielenia się na forum. Po 14 dniach nieaktywności,taki uczestnik będzie usunięty z listy użytkowników. W razie napotkania sytuacji losowej jest zobowiązany do poinformowania Admina bądź innego uczestnika o stanie rzeczy.
5-Do każdej grupy ofiar będzie przydzielona szczególna grupa A. W tym celu tylko te obie grupy będę miały dostęp do swojego podforum na tej stronie. Podforum będzie służyło jako miniśrodowisko do nawiązania między ofiarami i A więzi oraz możliwość zgrania się i odkryć kim jest A.
6-Rozbudowana Ankieta.

2Propozycje reform w grze;) Empty Re: Propozycje reform w grze;) Sob Maj 05, 2012 7:50 pm

hanna16



a gdzie mamy podpisywać te klauzulę???? bo ja wysłałam ankiete tydzien temu i odpowiedziałam tam na wszystkie pytania, podałam swojego twittera. nie dostałam odpowiedzi

3Propozycje reform w grze;) Empty Re: Propozycje reform w grze;) Pon Maj 14, 2012 11:03 pm

nemain



Jestem na tak, ale wypadałoby zrobić porządek na forum, stworzyć nowe ankiety i zebrać A i te grupki. Fajnie by było gdyby i A i jej ofiara mieszkały gdzieś blisko, no ale wiadomo, że to nie zawsze jest możliwe

gdyby coś się tutaj jeszcze działo i gdybyśmy coś planowali to podam swój numer gg jak coś to piszcie
42722765

4Propozycje reform w grze;) Empty Re: Propozycje reform w grze;) Wto Maj 15, 2012 5:16 pm

Izyy

Izyy

Także jestem na tak. Na razie nic się nie dzieje gra ucichła. Można by było zrobić porządek i od nowa zacząć. Niech A i ofiary się jeszcze raz zgłoszą tylko w rozbudowanej ankiecie.

5Propozycje reform w grze;) Empty Re: Propozycje reform w grze;) Pią Maj 18, 2012 4:24 pm

hanna16



ja też jestem na tak, tylko co dalej... gra ucichła do kogo wysyłać te emaile czy wogule mozna wysyłać???

6Propozycje reform w grze;) Empty Re: Propozycje reform w grze;) Pią Maj 18, 2012 5:21 pm

mateo1114

mateo1114

My się podzieliśmy tylko pomysłami na rozwój gry. Mieliśmy cichą nadzieję,że wspólnymi siłami założymy nowe kolejne forum ze wszystkimi wyżej wymienionymi zasadami. Niemniej jednak brakowało nam rąk do roboty. Największym problemem jest ustaleniem która osoba zostałaby adminem całego forum. Jego zadaniem byłoby przydzielenie grup A do grup "ofiar",więc automatycznie przekreśla go jako uczestnika w grze. Liczymy się z tym,że są marne szansę na zorganizowanie/przydzielenie ofiar i A pod względem miejsca zamieszkania. Pracę są jeszcze w trakcie "burzy mózgów".

7Propozycje reform w grze;) Empty Re: Propozycje reform w grze;) Sob Maj 19, 2012 9:47 am

nemain



mogłabym się podjąć przydzielania ofiar do A, ale nie ukrywam, że chciałabym żeby jedną grupkę ktoś przydzielił do mnie

8Propozycje reform w grze;) Empty Re: Propozycje reform w grze;) Sob Maj 19, 2012 6:52 pm

mateo1114

mateo1114

Bardzo miło słyszeć,że ktoś jest chętny do poświęceń i pozostać adminem nowego forum. Jednak admin jest skazany na bierne obserwowanie gry,pilnowaniu porządku na forum i czy użytkownicy wywiązują się z nałożonych obowiązków. Skończyliśmy nasze rozmowy na fazie pomysłów, nigdy przedtem jeszcze nie skupiliśmy się na technicznej stronie gry.

9Propozycje reform w grze;) Empty Re: Propozycje reform w grze;) Sob Maj 19, 2012 8:21 pm

nemain



dobra ogarnę to administrowanie tylko taki konkretny zakres obowiązków by się przydał i żeby jeszcze ktoś to nowe forum zrobił i zajął się nim od strony grafiki bo ja tutaj kompletnie leżę i nagłośnieniem go, o
Mój numer gg macie tam powyżej to skontaktujcie się ze mną gdyby coś ruszyło

10Propozycje reform w grze;) Empty Re: Propozycje reform w grze;) Sob Maj 19, 2012 8:29 pm

mateo1114

mateo1114

Postaram się w najbliższym czasie sporządzić listę obowiązków każdego uczestnika forum począwszy od admina kończywszy na "ofiarach". Zastanawiam się jeszcze nad pomysłem "nagrody",gdy grupie bądź jednej osoby uda rozwiązać zagadkę kim jest A. Dziękuję nemain za poświęcenie;) Jeszcze sprzydałaby się osoba od strony graficznej oraz technicznej. Chętnie bym bardziej aktywnie wpłynąłbym na rozwój forum jednak moje zdolności do projektowania forum mają się blisko zero.

11Propozycje reform w grze;) Empty Re: Propozycje reform w grze;) Nie Maj 20, 2012 6:42 pm

Izyy

Izyy

myśle że może być dwojka adminów (osobiście mogę być drugim) i wtedy każdy admin wezmie jakąs grupe osób i bedzie mógl w ten sposób przypisać jakąs A drugiemu adminowi. od strony graficznej niestety nie pomoge bo jestem w tym tępa ;p Very Happy jak coś piszcie na gg : 38706374 Very Happy

12Propozycje reform w grze;) Empty Re: Propozycje reform w grze;) Sro Maj 23, 2012 9:20 pm

nemain



Dobrze byłoby ruszyć w okolicach 1 czerwca
Wiadomo, sześć dni do rozpoczęcia trzeciego sezonu, napięcie rośnie, ludzie byliby więc zainteresowani grą i później, kiedy odcinki byłyby emitowane również napędzałyby to wszystko. W końcu trzeba zapełnić czymś tydzień pomiędzy odcinkami
Poza Tym z adminami i grupami ,,A'' można zrobić tak jak mówi Izyy
Zabiorę się dziś w nocy za rozbudowanie ankiety bo i tak mi się nudzi i założę temat na filmweb i popytam czy ktoś zająłby się grafiką

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» O co chodzi w grze?

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach